Autolakovna a autoklempírna

Od 1.7.2021 jsme otevřeli naši novou autolakovnu a autoklempírnu u nás v areálu firmy.

 

Při své každodenní práci spoléháme na autoopravárenské laky německé společnosti STANDOX. Konkrétně u nás jsme vsadili na nejpokrokovější řadu lakovacích materiálů Standoblue.

 

Spektrum barev a efektů používaných v automobilovém světě se každým dnem rozšiřuje. Vysoce syté barvy, jemné efekty laku a tónované čiré laky jsou jen některými z výzev, kterým při opravách každý den čelíme. Proto jsme zvolili Standoblue, které nám i vám, našim zákazníkům, garantuje vynikající přesnost barev, rychlou aplikaci a bezvadný výsledek opravy. To vše za splnění nejnáročnějších legislativních kritérií v oblasti ochrany životního prostředí.

 

Po celou dobu opravy využíváme špičkové vybavení a technologie. Velkou investicí do výsledné kvality lakovaných aut je například lakovací a sušicí box od společnost Blowtherm.

 

Aby výsledná oprava nejenom dobře vypadala, ale byla zachována původní bezpečnost opravovaného vozu jako před nehodou, využíváme nejmodernější vybavení a technologie pro karosářské opravy. Příkladem může být rovnací stolice Speed Plus od švédské společnosti CAR-O-LINER, která dlouhou řadu let udává trendy v oblasti strukturálních karosářských oprav.

 

Ani sebelepší materiály, vybavení a technologie však nemusí znamenat perfektní výsledek opravy. Proto naši autolakýrníci a karosáři prochází pravidelným systémem vzdělávání, kde získávají nejnovější informace ohledně posledních autoopravárenských trendů, a i po praktické stránce se zdokonalují v používání nejmodernějších lakařských a karosářských aplikací a postupů.

NAŠI PARTNEŘI
ALD Automotive s.r.o.
ARVAL CZ s.r.o.
Business Lease, s.r.o.
LeasePlan Česká republika, s.r.o.
Raiffeisen - Leasing, s.r.o.
©2018-2021 autopneucentrumtelnice.cz | Mapa stránek